הדפסה על כוס – המתנה המושלמת

הדפסה על כוסות

מפחד לשעמם אותה? הדפסה על כוס היא הפתרון. תוכל להתגאות במתנה הזו. מיד אתחיל לפרט לכם על מתנה ספציפית שנתתי לחברה שלי לפני מספר שנים, ובאחריות זו הייתה המתנה הרומנטית ביותר שהבאתי למישהו. היא התרגשה בטירוף, ואנחנו בלתי נפרדים בעקבות ההפתעה הזו.

הסוד הוא לחשוב בקטן

בזמן שחיפשתי בשבילה המתנה המושלמת בדקתי בהמון חנויות למתנות, ממש התאמצתי והשקעתי מלא מרץ. חיפשתי בכל הכוח משהו מיוחד ומושקע, בלי להתפשר על בגד שכנראה יעליב אותה. אח"כ קלטתי שהשי שהתאמצתי למצוא קיים כבר תקופה. בין היתר הדפסה על מוצרים.

קונספט של הסבת תמונות אינו חדש באופן מיוחד, אולם עדיין מבחר האופציות הקיימות בתחום – מעניקות לו גוון אותנטי ומקורי. היה ובחרתם בלהגדיל תמונה כלשהי לתלייה על קיר, או הדפסת תמונות על ספל – אתם תהנו מהתוצאה. נסו בעצמכם על זוגתכם. שתפו עמי את הביקורות – בבלוג. אם אקבל תגובות, אני מוכן לנדב עוד עצות לגבי הדפסה על ספלים.

תחשבו מחוץ לקופסאהדפסה על כוסות

כידוע, הרעיון הקיצ'י ביותר הוא לעצב צילם רומנטי שלכם. אני מודה, זו הצלחה בטוחה, ועל בטוח תצליחו להוציא ממנה דמעות ולהשאיר אותה המומה, אבל אמליץ לכם משהו מקורי ומרומז; ציור שמן של יער בו טיילתם, המופע בו התחייבתם האחד לשנייה, או אולי אפילו תמונה שלכם מביה"ס. השקיעו בתצלום תשומת לב מיוחדת, כדי לא להביא למריבה מכוערת.

מבחר האפקטים שאפשר להוסיף לקולאז' הוא אדיר. קביעת האפקט המושלם היא בתכלס משימה קשה, ולשם כך אפשר להיעזר במקצוענים מהם תקבלו חוו"ד. יהיו תמונות אשר אי אפשר להגדיל בגלל גודל התמונה, או קריטריון אחר. כדי להיות בטוחים, רצוי לבחור מספר תמונות, עדיף.

מידע נוסף בנושא מתנות מגניבות

כאמור, מתנות מהסוג הזה כולם אוהבים, גם כשהן נרכשות באופן ספונטני לרגל יום ההולדת. אם ראיתם עוד הצעות עבור הפתעות חדשניות, שתפו אותי בבלוג, וספרו למי ששואל.

 


כתבות שכיף לקרוא - TTR