השכרת שולחנות משחק – אין ילד שלא יבוא למסיבה

שולחן משחק

ילדכם חוגג יום הולדת? רוצים לערוך לו חגיגה שלא תישכח? כדי להפעיל את הילדים, ועל מנת שלא יאבדו עניין, יש לחשוב על דרכים מקוריות להעסיקם. בעבר, כאשר היינו חוגגים יום הולדת לילדנו , היינו צריכים לחשוב על הפעלות מגוונות. הזמנת ליצן, קוסם, פעלולן ועוד. כיום, ניתן למצוא חברות רבות שמתמקצעות בתחום ימי הולדת ויעזרו לנו לתכנן את כל החגיגה כך שכולם יהיו מרוצים, גם אנחנו וגם הילדים. אחת הדרכים הנפוצות ביותר הינן השכרת שולחנות משחק לבר מצווה. כמובן שהשכרת שולחנות משחק לאו דווקא מיועדות לילדים אלא ישנם שולחנות משחק המותאמים גם למבוגרים. ישנם ווריאציות שונות של השכרת שולחנות משחק , אנו רק צריכים להתאים אותם לסוג האירוע.

מהם היתרונות של השכרת שולחנות משחק לאירועים 

שולחן משחק

מיקום: כאשר אנו עורכים יום הולדת בבית או אירוע לעובדים במשרד, לא תמיד יש לנו את האפשרות להתפרש על שטח בעל מרחב רב. לכן, אנו נאלצים להתאים את עצמנו לגודל המקום ובהתאם לכך גם את גודל השולחן.

כלכלי: ימי הולדת ואירועים בדרך כלל דורשים הוצאות כספיות רבות. מכיוון והאירוע לא מסתכם רק בהפעלה, אלא יש גם הוצאות רבות ואחרות. לדוגמא: מזון, תאורה, תקליטן ועוד. לכן, השכרת שולחנות משחק יכולה לחסוך לנו הוצאות על הזמנת מפעיל חברתי לאירוע.

מתאים לכל גיל: מתוך ההיצע המגוון של שולחנות משחק ניתן למצוא שולחנות שיתאימו לילדים, נערים ולאנשים בוגרים. לדוגמא: ישנם שולחנות הוקי, כדורסל, פוקר, שולחן כדורגל ושלחן סנוקר. כמובן שיהיה עלינו להתאים את סוג האירוע לטווח הגילאים וכך לבחור את שולחנות המשחק המתאימים עבור האירוע.

כאשר אנו ניגשים לבחור את שולחנות המשחק המתאימים עבורנו, נוכל להתייעץ עם החברה ממנה נבצע את ההשכרה. עלינו לשים לב שאנו משכירים שולחנות משחק איכותיים, הכוללים את כל הציוד הנדרש. בנוסף, יש לשים דגש על אמצעי בטיחות, לוודא שכל השולחנות אכן נמצאים במצב ראוי להשכרה על מנת למנוע פציעות וגרימת נזק למשתתפים. דבר אחרון, עלינו לוודא את נושא ההובלה שכן מדובר בשולחנות בעלי משקל רב שקשה להובילם לבד.


כתבות שכיף לקרוא - TTR