הפלסטיקאי ד"ר לוי אברהם סוקר חידושים בתחום הפלסטיקה

לוי אברהם מנתח פלסטי חידושים

דוקטור לוי אברהם אשר נחשב למומחה ישראלי בתחום הפלסטיקה והרפואה האסתטית סוקר מספר שיטות טיפול חדשות בתחום

הגדלת חזה ללא צלקת בחזה

הגדלת חזה בשתל סיליקון, הפכה כבר מזמן ללחם חוקם של פלסטיקאים רבים. אם נחבר את כמות השתלים שהושתלו עד היום בעולם ונעמדים בתור, נוכל להקיף את כדור הארץ חמישים פעמים!

אחת התלונות שנשים מלינות לגבי הגדלת החזה, היא הצלקת בתחתית השד. לעיתים הצלקת מתעבה, מאדימה ובולטת (צלקת היפר-טרופית). ולא ניתן לחזות מראש מי תפתח צלקת שכזאת.

בשנותיי בברזיל ניתחתי עם אחת מנתחות השד המפורסמות בעולם, ד״ר רות גרף ביצעה הגדלות חזה דרך בית השחי.  יתרונות השיטה העיקריים:

  1. הצלקת אינה על השד (כמו בשיטה דרך הפיטמה).
  2. הצלקת מוסתרת בשיער בית השחי.
  3. בית השחי מצטלק טוב יותר מהאזור בקפל התת שדי (מעולם לא ראיתי צלקת היפר-טרופית באזור זה).
  4. גם אם רואים את הצלקת, לא מקשרים בינה לבין ניתוח הגדלת שד.
  5. אין גלישה של השתל על דופן בית החזה. דבר שעלול לקרות לעיתים קרובות בחתך בקפל התת שדי.
  6. ניתן גם לבצע הרמה קלה דרך בית השחי וכך גם להרים וגם להגדיל את השד.

 

הטיפול בפטמות קטנות ובלתי בולטות

השבוע נכנס אל הקליניקה שלי בחור צעיר, שהלין על פטמות קטנות מדי ובלתי בולטות. בבדיקתו – עטרת הפטמות תקינה מבחינת גודל וצורה. במרכז העטרה, פטמות זעירות, בקוטר של כ-1.5 מילימיטר. הפטמות מעט בולטות מפני העטרה (כחצי מילימיטר).

כדי לגייס רקמת פטמה חדשה גלילית, בוצעו תפרים מתכלים היקפיים העובדים באפקט הדומה לשרוך לסגירת ארנק עור ישן. בסיום הפרוצדורה, מידית התקבלו שתי פטמות, זקורות, גדולות יותר ובולטות יותר.

עיצוב הגוף בקצב הברזילאי

לוי אברהם מנתח פלסטי חידושים

לאחר שהות ארוכה בברזיל, במהלכה נחשפתי לעיצובי הגוף מחדש, בעזרת שאיבות שומן גדולות והזרקת שומן לאן שצריך. הבאתי את השיטה לארצנו הקטנטונת. לפני שלושה ימים, ביצעתי ניתוח דומה בבחורה צעירה מלאה קלות, שביקשה לעבור שאיבת שומן. לחצו כאן לפרטים נוספים על ההליך.
בבדיקתה ראיתי כי קיים ריבויי שומן בבטן, במותנים בירכיים ובצוואר (״צוואר שקנאי״). כמו כן הבחורה סבלה מחסר התפתחות של הסנטר וכי הסנטר שלה היה אחורי, ביחס לאף ולמצח (רטרוגנטיה). בנוסף הבחורה סבלה מישבן קטן, שטוח וחסר פרופורציה.
לפיכך הצעתי לגברת ניתוח כוללני, שישפר ויעצב את גופה מחדש. לאחר הזרקת תמיסת מי מלח שכללה חומר הרדמה מקומי + אדרנלין למניעת דימומים, שאבתי 5 קילו מהבטן, מהמותן להצרה שלה, מהצוואר, מהירך הפנימית. השומן סונן והוזרק לישבן (כדי להקנות לו מראה מורם ועגול) ולסנטר.
כך הבחורה קיבלה בניתוח שערך שעה וחצי, גוף שבמכון הכושר היא הייתה צריכה מספר שנים לעבוד עליו, וגם אז בספק רב אם היא הייתה מקבלת את התוצאה הרצויה. בשמונים דקות – תוצאה שהייתה צריכה לעבוד עבורה בערך שמונה חודשים.

כתבות שכיף לקרוא - TTR