כיצד לבחור רהיטים שיתאימו זה לזה?

רהיטים מתאימים

כשמדובר על לשלב הכל יחד, המוח שלך מסתחרר. אם אתה רוצה לעשות זאת בקלות, אתה יכול ללכת על בטוח ולקנות סט של רהיטים.

אבים מאיתנו מתעניינים ביצירת חדר אקלקטי עם אישיות, כולל יצירות של מעצבים שונות מתקופות שונות. 'אקלקטי' הוא לא רק מילה יפה שזורקים באוויר. ישנה אסטרטגיה ליצירת מראה הרמוני – אקלקטי, והיא כרוכה בתכנית עיצוב חדשה ויצירת אלמנטים מאחדים.

טיפ ראשון: שימוש בצבע

אסטרטגיה אחת לשילוב והתאמת הריהוט שלך היא באמצעות שימוש בצבע. זוהי דרך מצוינת לספק המשכיות בחדר עם פריטים מסגנונות שנים. לדוגמה, ייתכן שתקנה המון רהיטי עץ בשוק, שקול לבחור צבע אחיד. סכימה מוננוכרומטית של קירות לבנים וריהוט לבן צבוע במגוון רחב של סגנונות בסיס, כבר באופנה במשך שנים.

צבעים משלימים יכולים לספק שילובי צבעים תוססים ביותר, אז אל תפחד לקחת החלטות נועזות. אם אתה רוצה להשתמש בצבעים מרובים ברהיטים או באבזרים שלך, קח בחשבון רקע ניטראלי, כגון קירת לבנים או בצבע בז'.

טיפ שני: שימוש בדפוסיםרהיטים מתאימים

בדים עם דפוסי בחירה נועזים וניגודי צבעים הם דרך מצוינת לקשור יחד כמה רהיטים שבדרך כלל לא 'הולכים' ביחד, מנקודת מבט של גלגל הצבעים. אם אתה רוצה לשמור על זה פשוט, מצא שטיח שיש בו את הצבעים שאתה רוצה עבור החדר שלך. חכם לבחור את השטיח לפני הריהוט. תוכל לבזבז זמן רב בניסיון למצוא את השטיח המושלם להרמונית הספה הירוקה המרווה שלך עם דוגמת התפוס העותומנית. הרבה יותר קל יהיה למצוא קודם כל את השטיח, ולאחר מכן לבחור את הרהיטים המתאימים לו.

טיפ שלישי: משקל חזותי

דרך נוספת להשגת איזון היא לבחור רהיטים שמתאימים זה לזה במשקל החזותי שלהם. לדוגמה, לא הייתה רוצה לשייך ספה מרופדת ונוחה עם שולחן קפה דק רגליים. במקום זאת, אתה צריך לבחור שולחן קפהגושי שתואם באופן יחסי להיקף הספה שלך. צריך לעבוד על המשקל החזותי במקביל לגודל החדר. אם יש לך חדר שינה קטן, אתה לא רוצה למלא אותו במיטת סייז קינג ושידות תואמות. זה יגרום לחדר להיראות צפוף ויקטין את החלל שלך!

טיפ רביעי: שימוש בחומרים

אם אתה מעדיף ריהוט עץ מוכתם, מציאת רהיטים שונים באותו גוון של עץ זוהי דרך מצוינת לאחד שילוב שונה של רהיטים. אם אתה מרגיש נועז אתה יכול לערבב בהצלחה ולשלב יערות כהים ובהירים, אבל תהיה בטוח שיש לך מספיק משניהם על מנת שיוכלו לאזן אחד את השני. לדוגמה, אם יש לך שולחן קפה גדול וכהה, אתה רוצה להשתמש בשולחנות קטנים מעץ בהיר יותר, אתה תרצה לפחות שניים מהשולחנות הקטנים יותר, כך שיהיה להם משקל חזותי דומה לשל שולחן הקפה. מתכת היא צבע משלים טוב לעיצוב האקלקטי עכשווי, אבל הוא יוכל לעבוד גם בעיצוב קלאסי.


כתבות שכיף לקרוא - TTR