שירותי ניקיון מבנים – עם איזו חברה?

שירותי חברת ניקיון

אז איך אנחנו אמורים לבחור חברת ניקיון שתבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ומדוע לבחור דווקא בחברה ולא בגורם פרטי? למרות שכולנו היינו שמחים אם הייתה לנו אפשרות לעשות איזה קסם ולגרום לכך שהבית, הבניין או בית העסק שלנו יהיה נקי בתוך שניות, הרי שהמציאות שטופחת על פנינו מבהירה לנו שהחיים שלנו הם אולי סרט, אבל בטח לא הסרט "מרי פופינס". על מנת שהמבנה  שלנו יהיה נקי אנחנו צריכים לדאוג לכך, בשתי דרכים אופציונאליות: האחת – לנקות בעצמנו, והשנייה – לשכור את שירותיה של חברה המספקת שירותי ניקיון.

חברת ניקיון – גם לניקיונות הבית

הרבה אנשים בוודאי מרימים עכשיו גבה ותוהים, אם יש חברות המספקות שירותי ניקיון גם לבתים פרטיים ולא רק לבניינים. התשובה היא – יש גם יש. אמנם, בעבר לא היו כאלה, ואנשים שכרו את שירותיהם, או, אם לדייק יותר – את שירותיהן של עוזרות בית פרטיות, אולם היום ישנן חברות רבות המספקות שירותים גם למבנים גדולים (כמו בניינים, עסקים או מוסדות) וגם לבעלי בתים פרטיים. יש יתרונות רבים בשכירת שירותיה של חברה לניקוי מבנים, ובהם: שירותי חברת ניקיון

זמינות מרבית – כשמעסיקים מנקה פרטי ישנם תמיד ימים שבהם הוא לא יכול להגיע, אם בגלל מחלה, אם בגלל חופש או אם בגלל שאר עניינים אישיים כאלה ואחרים. כששוכרים את שירותיה של חברה, במרבית המקרים יהיה מחליף למנקה שלא יכול להגיע, וכך אפשר יהיה ליהנות מבית או בניין נקי גם בימים שכאלה.

קשר לא ישיר – כששוכרים חברה אפשר להעביר תלונות ובקשות דרך מנהל החברה ואין צורך לדבר ישירות עם המנקה. כך ניתן לשמור על יחסים טובים ללא חיכוכים וחילוקי דעות, שמתרחשים פעמים רבות כשמעסיקים מנקה פרטי.

מקצועיות – על מנת לשמור על השם של החברה ולדאוג לשימור לקוחותיה, כדאי לבעליה להעסיק אך ורק עובדים שמבצעים את העבודה ביסודיות, כי אחרת הלקוחות פשוט יפסיקו לעבוד איתה. לכן, כששוכרים את שירותיה של חברה נהנים פעמים רבות מעבודת ניקיון יסודית הרבה יותר מזו של מנקה פרטי, וזהו, כמובן, יתרון גדול מאוד עבור רוב האנשים.

שירותי ניקיון מבני משרדים

כמובן שמי שיש בבעלותו בניין משרדים וכן מי שמשרת בתפקיד החשוב של ועד הבית בבנייני מגורים, צריך לדאוג לכך שהבניין יהיה נקי, מסודר ומטופח לרווחת העובדים והדיירים הנמצאים בו שעות רבות מדי יום. לשם כך עליו לשכור שירותי ניקיון מקצועיים, ואת זאת יש לעשות רק לאחר שמוודאים שהחברה יכולה לספק את כל השירותים הנדרשים בבניין. לא כל החברות מספקות את כל השירותים, וחשוב מאוד לעשות תיאום ציפיות על מנת שלא תהיינה אי הבנות ואי נעימויות בהמשך. בנייני משרדים צריכים להיות מתוחזקים במהלך כל שעות היום, ולכן החברה שמספקת את השירות צריכה להיות זמינה בשעות הרצויות ולהקצות למשימה עובדים קבועים שיבצעו עבודתם נאמנה.

כאשר מדובר בניקיון של בנייני מגורים יש לוודא שהחברה מספקת גם שירותי גננות, ניהול ועד בית, כוח אדם, הדברה ותיקונים על מנת להבטיח שהדיירים יוכלו ליהנות מבניין מטופח ונקי בכל ימות השנה.

מכל הסיבות הללו חשוב לבחור חברה מקצועית השמה דגש על עבודה יסודית, על שימוש בחומרי ניקיון מתאימים ועל התאמה מדויקת של השירותים לצורכי הלקוח. בהצלחה!


כתבות שכיף לקרוא - TTR