ליסינג: מה צריך לבדוק לפני שעושים?

רכב חדש

בעבר, כאשר אדם רצה לרכוש רכב חדש, הוא היה זקוק להון התחלתי גדול אשר יעמוד לרשותו. רכישה של רכב חדש חייבה תשלום כספי של מלוא הסכום, אשר לרוב עמד על סכום גבוה במיוחד. לפיכך, קנייה של רכב חדש הפכה להיות זכות ששמורה אך ורק לעשירים ולבעלי הכנסה גבוהה או חסכונות גבוהים במיוחד. עם זאת, חברות השכרת רכב רבות הבינו את הפוטנציאל הגלום בתחום ועל כן ייסדו שירות של ליסינג. ליסינג מימוני למעשה מהווה פריסה נרחבת של התשלומים, כאשר בחלק המסלולים ניתן, בסופו של התהליך ולאחר שכל התשלומים התקבלו, לרכוש את הרכב ולקבל אותו באופן קבוע וללא התחייבות נוספת לחברה. מה חשוב לבדוק לפני עסקת ליסינג?

איך לבחור חברת ליסינג?

בין אם אתם מעוניינים בעסקה של ליסינג פרטי, ליסינג מימוני או ליסינג תפעולי, חשוב מאוד לבחור חברת ליסינג מתאימה. חברת ליסינג היא זו שעומדת מולכם בכל בקשה וצורך. חשוב מאוד לבחור חברת ליסינג מומלצת, אשר מתייחסת בכבוד ללקוחותיה ונותנת להם שירות טוב ואיכותי. כדי להגיע אל חברת ליסינג נכונה, כדאי לקבל המלצות מאנשים אחרים אשר נעזרו בשירותיה של החברה.

מומלץ לברר פרטים מדויקים על העסקה ליסינג תפעולי מימוני

כדי שלא יהיו הפתעות בשלבים מאוחרים יותר, חשוב מאוד לברר פרטים מדויקים על העסקה. ראשית, חשוב להבין באיזו סוג עסקה מדובר: עסקת ליסינג תפעולי, ליסינג מימוני או ליסינג פרטי? לאחר מכן חשוב להבין את מלוא הפרטים של העסקה ומה כלול בתוכה, על מנת למנוע הפתעות לא רצויות ואכזבות בעתיד.

כדאי לקבל ייעוץ מתאים

לפני כל עסקה של ליסינג, בין אם מדובר על ליסינג פרטי או ליסינג מימוני, חשוב לקבל ייעוץ מתאים על ידי החברה. הייעוץ יהיה ספציפי לגביכם ולגבי התאמה של ליסינג מימוני או ליסינג פרטי עבורכם. חשוב להגיע עם כל הנתונים שעומדים לרשותכם: כמה מכוניות אתם צריכים? מה התשלום החודשי שבו אתם מסוגלים לעמוד? אילו עוד צרכים מיוחדים יש לכם? נתונים אלו יסייעו להתאים לכם עסקת ליסינג מימוני או עסקת ליסינג פרטי שתהיה תפורה בדיוק על פי המידות שלכם ותתאים לצרכים שלכם כמו כפפה ליד.

המאמר נכתב על ידי חברת אביב השכרת רכב.


כתבות שכיף לקרוא - TTR