שירות אינטרנט המרובע של סלקום tv: המדריך המקיף של חבילת קוואטרו

סלקום קוואטרו

האינטרנט והטלוויזיה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו כאשר רובנו מבלים את רוב שעות היום שלנו מול המסכים השונים ושואבים מידע מהטלוויזיה, המחשב, הרדיו, הטלפון וכל אמצעי התקשורת האחרים. בשנים האחרונות החברות הגדולות בשוק התקשורת הישראלי הבינו שאנו מאוד תלויים בכל אחד מאמצעי התקשורת האלו ולכן הן משווקות לנו חבילות מובנות שכוללות גם טלוויזיה, גם אינטרנט וגם טלפון קווי כדי שנוכל להיות מחוברים כל הזמן. חבילת קוואטרו למעשה כוללת את כל אלו והרבה יותר כי החבילה מכילה בתוכה גם טלפון נייד שהפך ברבות השנים לחבר הקרוב ביותר של כולנו. סלקום טי וי לעד 5 מסכים, שלושה קווים ניידים, אינטרנט ביתי עם חבילת מגה מנופחת וטלפון קווי ללא הגבלה הם הפינוקים הגדולים שסלקום מציעה לנו כדי שנצטרף לשירותיה. אם נשפוט על פי חוות הדעת של הלקוחות הקיימים נוכל לומר בפה מלא שמדובר בחבילה משתלמת במיוחד שכן גם המחיר הוא שווה לכל כיס.

איך היו חיים פעם בלי אינטרנט? תשתית אינטרנט חזקה ובטוחה

לא פעם כאשר אנחנו מחפשים שירות מסוים או מידע כזה או אחר באינטרנט אנחנו תוהים איך בעבר הסתדרו ללא הכלי החשוב הזה. אומנם אנחנו כבר התרגלנו לאינטרנט ובאמת לא יכולים שנייה אחת בלעדיו אבל רק נסו לדמיין לעצמכם את הסיטואציה שבה אנחנו מתלבטים בין חברות מסוימות לגבי מוצר ולא יכולים לקבל את כל הצעות המחיר בלחיצת כפתור- נשמע כמו משימה בלתי אפשרית. המציאות שעד לפני כעשר שנים חיינו ככה והיום זה נראה לנו פשוט לא הגיוני מעצימה עוד יותר את הצורך שלנו באינטרנט על בסיס יומי ולכן עלינו להשקיע מחשבה רבה טרם ההחלטה דרך איזו חברה להתחבר. תשתית אינטרנט לא בוחרים ללא בדיקה מעמיקה ורק אחרי שמצאנו תשתית שהיא גם חזקה, גם בטוחה וגם מהירה אנחנו יכולים להמשיך הלאה לבחירת הספק.

לבחור מבלי להתלבט – לבחור בחברה חזקה ומנצחת

אחת הדרכים הבטוחות לבחור נכון היא לבחור בחברה שכבר נמצאת בשוק התקשורת שנים ארוכות וחברה שאנחנו יכולים לסמוך עליה שיש לה גם את הניסיון הדרוש וגם כמובן את האמצעים הטכנולוגיים לספק לנו את האינטרנט המושלם. תשתית אינטרנט של סלקום זו הבחירה המועדפת על רוב הישראלים ואם נשפוט לפי הבחירה של הלקוחות עד כה אפשר בהחלט לומר שסלקום כבר מבססת את עצמה כחברת התקשורת במובילה בישראל. שאנחנו מתחברים לאינטרנט אנחנו לא רוצים להיות בספק לגבי הגלישה שלנו, אנחנו רוצים להיות בטוחים שאנחנו יכולים לגלוש בכל שלב במהלך היום ולא משנה אם כבר גלשנו היום או שזו הפעם הראשונה שאנחנו מתיישבים על המחשב. רק חברה חזקה ובעלת עוצמה איתנה כמו סלקום תוכל לספק לכם את הביטחון הזה כאשר אתם רוצים להיות בטוחים שאתם גולשים במהירות הגבוהה ביותר ועם אמצעי הבטיחות הנוקשים ביותר.


כתבות שכיף לקרוא - TTR