למקומות, היכון, צא! – איך לרכוש רכב חדש במחיר הגיוני?

רכב חדש

מחירי הרכבים בישראל עולים בכל שנה ואם בעבר יכולנו לרכוש רכב חדש במחיר נמוך הרי שהיום מדובר במשימה מורכבת יותר. החברות המייבאות את רכביהן לארץ הבינו כי הישראלים כבר לא מוכנים להתפשר על רכב יד שנייה וכמעט כולם מעדיפים לרכוש רכב חדש בגלל תנאי המימון המשתלמים. רכישת רכב חדש במחיר משתלם מתחילה קודם כל בבחירת התקציב שלכם כאשר אתם יודעים הכי טוב לאיזה סכום אתם יכולים להגיע ואיזה מחיר הוא המחיר האחרון שלכם. אחרי שהבנתם פחות או יותר מהו תקציבכם עליכם להחליט איזה רכב אתם צריכים כאשר האופציות העומדות בפניכם הן גדולות ורחבות. רכבים משפחתיים, רכבי מיני, רכבי שטח ורכבים יוקרתיים הם רק חלק מהרשימה שעומדת לפניכם, אחרי שתחליטו איזה סוג רכב אתם מבקשים לעצמכם תוכלו לצמצמם משמעותית את סוגי הרכבים.

בחרו רכב בתקציב שלכם אך רכב אמין וחזק

לפעמים התקציב לא מאפשר לנו לרכוש את רכב החלומות שתמיד חלמנו עליו ולכן עלינו להתפשר ולעמוד כמובן בתקציב שקבענו לעצמנו. עם זאת, חשוב גם להדגיש שרכישת רכב שאינו מתאים לצרכים שלכם, למידות שלכם או לאופי שלכם רק יגרום לכם לנזקים שכן אתם לא תיהנו ממנו ותמכרו אותו לאחר שנה או שנתיים. ירידת הערך של הרכבים החדשים היא גבוהה יחסית בשנים הראשונות אך אם אתם משאירים את הרכב אצלכם לפחות שלוש שנים בהחלט אפשר לומר שרכישת רכב היישר מהניילונים היא עסקה מאוד משתלמת. אם התקציב שלכם לא מאפשר לרכוש רכב חזק, אמין ושמתאים בדיוק אליכם אולי עדיף לחכות עוד קצת ולא להתפשר על רכב שאינו ישרת אתכם כפי שאתם מצפים.

להסתכל קדימה, גם אם זה נראה רחוק

רכישת רכב היא בהחלט צעד גדול עבור כל משפחה, אפילו אם מדובר במשפחה מבוססת מדובר ברכישה גדולה. לכן עליכם לבחור חברה אמינה ומנוסה ולהסתכל קדימה כדי להיות בטוחים שאתם עושים את העסקה הנכונה. קצת מוזר לומר זאת אך כאשר אתם רוכשים רכב חדש עליכם לחשוב מה יהיה גם ברכישת הרכב הבא וכך הלאה. רכישת רכב חדש של טיוטה למשל זו בחירה נהדרת עבור ישראלים שרוצים שקט וביטחון, ישראלים שלא מוכנים להתפשר על התנאים הטובים ביותר וישראלים שרוצים את הנוחות המקסימאלית בשילוב הטכנולוגיה המתקדמת ביותר. חברת טיוטה מיצבה את עצמה בישראל בפרט ובעולם בכלל כאחת מחברות הרכבים הגדולה והעוצמתית ביותר בעולם, מדובר בחברה שהניסיון שלה עושה את ההבדל וביחס לחברות האחרות יש לה תמיד את היתרון של החשיבה קדימה. שקונים רכב לא קונים בגד ולא קונים ארטיק במכולת, שקונים רכב מבצעים רכישה גדולה ומשמעותית ולכן לפני שאתם מחליטים חשבו, בררו, חקרו והשוו כי רק כך תוכלו להגיע להחלטה הנכונה ביותר.


כתבות שכיף לקרוא - TTR