העלמת קמטים סביב העיניים ומתיחת העור

קוסמטיקה אסתטיקה

איך עושים זאת? או על ידי הליכה לקוסמטיקאית פרא רפואית או על ידי קרמים ומשחות

על חברת פארמה אסתטיקה שמעתם? מדובר בחברה הפעילה בתחום הקוסמטיקה ותכשירים המסייעים לטיפול בעור. הקרם "איי קונטור" (Eye Conture Cream) נחשב לאחד מהמוצרים המהפכניים של החברה, מסייע להעלמת הקמטים סביב העיניים וכן למתיחת העור, זאת חלק ממגוון תכשירי החברה אשר מקדמים את פעולת ה"אנטי אייג'ינג". הקרם של פארמה אסתטיקה מבוסס על מרכיבים פעילים אשר מעודדים את התחדשות תאי העור, באופן שנמצא כיעיל במחקרים קליניים שנרקחו.

מבין המרכיבים בקרם של פארמה אסתטיקה, ניתן למנות "ביו פפידים" אשר ממריצים את ייצור האלסטין והקולגן על שכבת העור של הגוף, וכך מסייע הקרם להתחדשות העור. מלבד מרכיב זה, חברת פארמה אסתטיקה מקפידה להזין את מוצריה בויטמינים ותמציות צמחיות אשר מסייעות להגנה על העור העדין שמסביב לעיניים. הטיפול בקמטים נערך בשילוב הזנת האזור בלחות רבה, מה שעוזר לשמירה על מראה עור יפה רענן וחיוני.

בנוסף, התמציות הצמחיות שבקרם מכילות מרכיבים כמו תה ירוק, אסתטיקה וקוסמטיקהאלוורה, אובליפיחה, ועוד. גברים ונשים אשר עברו ניתוחים פלסטיים באזור העיניים, כגון הרמת עפעפיים יוכלו גם הם לעשות שימוש בקרם בכדי לערוך תהליך שיקום יעיל ומהיר.

הקרמים של פארמה אסתטיקה מיוצרים בישראל. את הפורמולות הייחודיות לחברה רקחו צוות רוקחים עתיר ניסיון בתחומי האסתטיקה והרוקחות בכלל. מוצרי פארמה אסתטיקה נמצאו יעילים ובטוחים לשימוש, והם תחת פיקוח מחמיר של משרד הבריאות בישראל. את ההוכחה לפיקוח הזה ניתן למצוא בחותמות המוטבעות על מוצרי החברה מטעם משרד הבריאות, המאשרות את בטיחות המוצר לשימוש.

מחקרים דרמטולוגיים שנערכו מצאו ששימוש בקרם העיניים של פארמה אסתטיקה מפחית את הקמטים סביב העיניים בשיעור של 42% לעומת כמות הקמטים בתחילת הטיפול. לכן מומלץ להשתמש בקרמים אלו בקביעות על מנת להגיע לתוצאות מהירות.


כתבות שכיף לקרוא - TTR