456 – השקעות נדל"ן מסחרי בפתח תקווה

MSN נדל"ן 456

מהו פרויקט 456 בפתח תקווה?

MSN נדל"ן 456

456 הוא השם של פרויקט נדל"ן מסחרי חדש של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן בו משווקים בנייני משרדים שיוקמו באחת השכונות העולות של העיר פתח תקווה, הלא היא שכונת קרית אריה במערב העיר. לאחר שסיימה בהצלחה עם פרויקט עפולה, חברת MSN נדל"ן פונה כעת למשקיעי נדל"ן ומציעה להם לקנות משרד להשקעה בפרויקט 456 בעלות של 6900 שקלים למ"ר. הצטרפות לפרויקט דורשת הון עצמי של רבע מיליון שקלים בלבד וגודל המשרד נתון לבחירת המשקיע.

כמה נתונים נוספים על פרויקט 456 – בסרטון הבא:

 

השקעה בנדל"ן מסחרי – למה זה עדיף על השקעה בנדל"ן למגורים?

התשובה לשאלה זו מתחלקת ל-3 סיבות עיקריות:

  • התשואה על ההשקעה בנדל"ן מסחרי גבוהה בהרבה מהתשואה על השקעה בנדל"ן למגורים. בעוד שההשקעה הראשונה תניב בדרך כלל 8% תשואה שנתית ויותר, ההשקעה מהסוג השני תניב במקרה הטוב 5% תשואה לשנה.
  • בכל הנוגע לשוכרי הנכס – נדל"ן מסחרי יציב יותר מנדל"ן למגורים ותקופות השכירות הממוצעות הן לפרקי זמן ארוכים יותר.
  • אפשרות להנות משירותיה של חברת ניהול ואחזקה שתטפל עבורכם בניהול השוטף של הנכס, כולל תיקון תקלות ומציאת שוכרים.

 

למה פתח תקווה?

עיר מרכזית בישראל, המחברת בין מרכז הארץ לאזור השרון. העיר מציעה חיי משפחה בסביבה איכותית ומהווה את אחד מאבני היסוד של העסקים וההייטק בישראל. פרויקט המשרדים 456 של MSN נדל"ן מיועד לבעלי עסקים ולחברות הייטק המעוניינות להבטיח לעצמם מקום במתחם העסקים וההייטק החדש של גוש דן.

 

למה MSN נדל"ן?

לא חסרות חוות דעת שמשבחות את פעילותה של MSN נדל"ן. החברה מלווה את המשקיעים מא' ועד ת' ומעבירה להם את התחושה שיש מי שעומד לצדם בתהליך המורכב של רכישת נכסים להשקעה בישראל. לקריאת חוות דעת מפורטות על MSN בקרו כאן.


כתבות שכיף לקרוא - TTR