היזם אמיר יקותיאל מפתיע לטובה

יקותיאל

שוק הנדל"ן הישראלי כידוע רותח, יש הטוענים שאנחנו נמצאים בבועת נדל"ן שסופה לא נראה באופק. בתקופה כזו יש לא מעט יזמים שתוהים האם זה זמן טוב לבנות, האם זה זמן טוב להתחיל בפרויקטים חדשים וחדשניים. יש גם יזמים שיודעים שזה הזמן להציג פרויקטים חדשים כי זו הדרך להכניס קהלים חדשים למשחק ולעזור לשוק.

יקותיאל

הדילמה בה נמצאים יזמים רבים היא די מובנית, המחירים בשוק עולים ולא בטוח שיש מי שיכול לשלם אותם, חברות בנייה רבות מוצאות את עצמן מתמודדות עם קשים שונים, אז אם נכנסים ומחליטים על מיזם מסוים, הן עלולות למצוא את עצמן בסוף הדרך בלי לקוחות ועם בור של התחייבויות שהן אינן יכולות לעמוד בהן. לעומת זאת יש יזמים שמבינים שאם הם יפסיקו לבנות השוק לא יתגבר על כך, מה עוד שיש בנייה שתמיד חייבת להתבצע, יש מתחמים חדשים שתמיד צריכים לקום ולשרת את הקהל. כך בדיוק חושב ומפתיע אמיר יקותיאל.

היזם אמיר יקותיאל הוא בעל קבוצת יקותיאל, קבוצה שעוסקת במיזמי נדל"ן שונים, הן מיזמים פרטיים והן מסחריים. מדובר בקבוצה אשר מקימה מיזמי בנייה לא צפויים בהכרח, כלומר לא רק מיזמי בנייה שמיועדים לקהל "הרגיל", קרי משפחות עם ילדים אלא דווקא לפלחים בשוק ששוק הנדל"ן פחות מתייחס אליהן, קבוצות כמו סטודנטים (למשל דרך הקמת מעונות לסטודנטים לצידן של מכללות במקומות שונים) ובני חמישים-שישים (בדמות מבנים שמיועדים אך ורק לקהל זה)

היכולת של אמיר יקותיאל להפתיע לטובה נובעת מראייה נכונה של השוק, הבנה של מגמות שונות שמתרחשות בו, היכרות עם פלחי השוק איתם הוא עובד, ולא פחות חשוב, היכולת שלו לדעת בדיוק את הצרכים השונים של קהל זה. יש יזמים שמעדיפים ללכת על בטוח, אך קבוצת יקותיאל בראשותו של אמיר מעדיפה דווקא ללכת על דברים פחות בטוחים, פחות סטנדרטיים ולכן היא מצליחה להגיע לפלחי שוק שאחרים שלא מגיעים אליו ולענות על הצרכים שלהם.

דוגמאות להצלחות של אמיר יקותיאל

במהלך השנים, כאמור, אמיר יקותיאל ייזם והקים מבנים שונים לקהלים רבים, כך למשל הוא הקים את כפר הסטודנטים בהרצליה, מתחם הסטודנטים בהוד השרון, מתחם הסטודנטים בנתניה, מתחם שביל התפוזים בהוד השרון, מגדלי הדר ועוד. הקבוצה בונה באזור השרון, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, נתניה וכן באזור תל אביב-יפו.

הקבוצה של אמיר יקותיאל פעילה במספר מישורים, הן בבנייה, קידום פרויקטים, קבוצות רכישה, השבחת קרקע וכן ייעוץ וקידום פרויקטים עבור חברות מסחריות וממשלתיות שונות.

לקבוצה צוות מקצועי של אנשי מקצוע מעולם הבנייה וסביבתו, החל מעורכי דין, שמאים, אדריכלים, ואנשי מקצוע שמלווים את כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו. כך הלקוחות נהנים מקבוצה אחת מולה הוא פועל, קבוצה של אנשי מקצוע מובילים שמלווים אותם מתחילת הפרויקט עד קבלת המפתח.


כתבות שכיף לקרוא - TTR